چهارسوق سیزدهم

شرکت‌کننده گرامی چهارسوق،
سلام و عرض ادب


«رویداد نوآوری‌های آموزشی چهارسوق» با هدف شبکه‌سازی، انتقال تجربیات نوآورانه بومی، تقویت انگیزه‌های تحولی و امید به آینده در جامعه فعالان تعلیم و تربیت، در خرداد ماه سال ۱۳۹۲ شکل گرفت و تاکنون دوازده دوره از آن برگزار شده است.

جامعه چهارسوق شناخت و ارتباط میان فعالان تعلیم و تربیت را عمق بخشیده، و در پی توان‌مند شدن و هم‌افزا شدن اعضای این جامعه است. تاکنون بسیاری از معلمان و مجموعه‌های تربیتی و آموزشی، نوآوری‌های جذاب و کارآمد خود را در چهارسوق ارائه کرده‌اند. پژوهش‌گران و متفکرینِ دغدغه‌مند، پاسخ‌های خود به مسائل نظام تعلیم و تربیت را در این بستر به اشتراک گذاشته‌اند و گوش‌های جستجوگر تجربه‌های متعددی در این گردهمایی‌ها شنیده‌اند.

چهارسوق در حال حرکت به‌سوی شکل‌دهی جامعه فعالان تحول‌خواه تعلیم و تربیت است. جامعه‌ای متشکل از اعضای حقیقی و حقوقی که دغدغه مشترک‌شان، تحول‌خواهی بومی در نظام تعلیم و تربیت است. این حرکت طی سال‌های گذشته به‌صورت مستمر پیش‌ رفته و به یاری خداوند در آینده نیز رشد طبیعی و تدریجی خود را خواهد داشت.


سخنرانی

بخش ارائه‌های چهارسوق همواره یکی از بخش‌های جذاب و پرطرف‌دار این رویداد بوده است. سخنرانی‌های چهارسوق در زمانی حدودا ۱۵ دقیقه‌‌ای ارائه می‌شوند. پیش از برگزاری رویداد تلاش می‌شود با راهبری مناسب سخنرانان، محتوا و شیوه ارائه به‌گونه‌ای تنظیم شود که ارزش،‌ جذابیت و ایجاد انگیزه در مخاطب را همراه داشته باشد. سخنرانان چهارسوق از میان افرادی انتخاب می‌شوند که در حوزه تعلیم و تربیت دارای نظریه، تجربه یا ایده بومیِ نوآورانه، ارزشمند و امیدبخش باشند.


شبکه‌سازی

ایجاد فضایی پویا برای آشنایی و تعامل هرچه بیشتر دانشجویان، طلاب، معلمان و دغدغه‌مندان حوزه تعلیم و تربیت نیز یکی از بخش‌های مهم چهارسوق است. همانطور که در رویدادهای پیشین تلاش شد تا ارتباط اعضا جامعه چهارسوق شکل بگیرد، در چهارسوق سیزدهم تلاش شده تا با سازوکاری مناسب و در بستری باکیفیت بتوانیم این ارتباطات را گسترش دهیم و افراد علاقه‌مند و دغدغه‌مند را به یکدیگر معرفی کنیم.


نشست‌های تخصصی

یکی از اجزای سیزدهمین رویداد نوآوری‌های آموزشی چهارسوق، برگزاری نشست‌های تخصصی است. هر نشست‌ متشکل از صاحب‌نظران، فعالان و کارشناسان حیطه موضوعی تعیین‌شده می‌باشد که در آن‌ به بررسی زوایای مختلف مسائل و چالش‌های هر حوزه خواهند پرداخت و ایجاد فرصت ارزشمندی برای مباحثه و بحث‌های عمیق و کارشناسی در حوزه‌های مرتبط می‌باشد.


اطلاعات مربوط به ثبت‌نام در رویداد در آینده اعلام خواهد شد.

امید است با همراهی شما عزیزان، سیزدهمین رویداد چهارسوق هرچه باکیفیت‌تر برگزار گردد.


کسب اطلاعات بیشتربا تشکر
دبیرخانه سیزدهمین رویداد چهارسوق
شماره‌های پشتیبانی: ۰۹۹۳۳۲۸۳۶۶۵ - ۰۲۱۶۶۹۵۶۲۱۳